Back شما اینجا هستید: خانه فال و طالع بيني بخش های طالع بینی فالخند فالخند متولدين ارديبهشت ماه

فالخند متولدين ارديبهشت ماه

مرد ارديبهشت:
مرد متولد برج ثور با احساساتش چندان ميانه خوبي ندارد و از جمله مردان نادري است كه در مواجهه با يك زن اجازه مي‌دهد عقلش درباره اينكه به او پيشنهاد ازدواج بدهد يا نه حكم كند و قلبش را در حد و اندازه‌هاي عضوي براي پمپاژ خون به ساير نقاط بدن نگه مي‌دارد! البته همين مرد اگر به اين نتيجه برسد كه مي‌تواند با زني ازدواج كند ناگهان تبديل به يك آدم رمانتيك مي‌شود، طوري كه اگر در زمينه سرقت ادبي هم مستعد باشد احتمالاً ديالوگهاي رومئو و ژوليت را به اسم خودش به نامزدش غالب مي‌كند.
او به شدت حسابگر است و نه تنها از بچگي قلك دارد بلكه در دوران جواني و ميانسالي هم براي خريد تلويزيون چهل اينچ پلاسما، كشتي تفريحي و ساختن يك برج 500 طبقه داراي برنامه‌هاي دقيق كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت است.
او مانند سنجاب هميشه مقداري پول براي روز مبادا جايي چال مي‌كند بنابراين زير و رو كردن باغچه يا گلدانهاي منزل را به حساب علاقه او به گل‌ و گياه نگذاريد!
اگر مرد ارديبهشت در جمع نظريه‌اي را مطرح كند و شما از نظريه او جانبداري نكنيد يا نظريه‌اش از طرف مهمانان مورد توجه قرار نگيرد يا هردو(!) تبديل به ضدحالي مي‌شود كه نظيرش را نه ديده و نه شنيده‌ايد. مرد ارديبهشت هيچ‌وقت از خانه قهر نمي‌كند چون دوري از مبل راحتي جلوي تلويزيون بيشتر از هر چيز ديگري آزارش مي‌دهد!

زن ارديبهشت:
او از تحميل عقايد و قراردادهاي زوركي به شدت بيزار است و طوري كه حتي اگر مارتين اسكورسيزي بخواهد با زور نقش اول فيلم بعدي‌اش را به او بدهد، محال است آن را قبول كند! زن ارديبهشت از بد قولي به شدت متنفر است بنابراين بهتر است اگر با او سر ساعت 3 بعدازظهر قرار داريد رأس ساعت آنجا باشيد چون حتي چند ثانيه تأخير هم عوارض جبران‌پذير و چه بسا دردناكي باقي مي‌گذارد، بنابراين هميشه خوش قول باشيد و ساعتتان را با ساعت او تنظيم كنيد.
سياره زن ارديبهشت ونوس است و قاعدتاً زني كه سياره‌اش ونوس است بايد زن زيبايي باشد مگر اينكه عامل وراثت به تاثيرات سياره‌اي بچربد و آنرا مغلوب كند!
او از شنيدن تملق هر چند بسيار تابلو و دور از واقعيت، لذت مي‌برد، بنابراين هنگام چاپلوسي از زن ارديبهشت به مرغ خيال‌تان پروبال بدهيد و تا مي‌توانيد خالي ببنديد!
اگر كسي قصد دارد براي زن متولد اين ماه هديه بخرد بايد دقت كند هديه‌اي كه انتخاب مي‌كند غير كاربردي‌ترين وسيله دنيا باشد تا بتواند زن ارديبهشت را خوشحال كند. چسب مخصوص درزگير در سفينه‌هاي فضايي، يكي از پيچهاي باز شده برج ايفل، قيچي مخصوص بريدن صفحه‌هاي تيتانيوم و دستگاه تشخيص آرتروز كمر در ميان بي‌مهرگان از هداياي پيشنهادي ماست كه مطمئناً تأثير معجزه‌آسايي روي او دارد.
زن متولد ارديبهشت‌ماه با اينكه در قرن 21 و عصر الكترونيك و ارتباطات و رايانه زندگي مي‌كند باز هم دلش مي‌خواهد مرد زندگي‌اش حتي‌الامكان يك شواليه با زره كامل و يك لقب نيم‌متري باشد و به شيوه‌هاي قرون وسطايي به او ابراز عشق كند! زن ارديبهشتي علاقه زيادي به غذاي خوب دارد و دلش مي‌خواهد براي غذا خوردن به مكانهاي جديد و متفاوت برود... خلاصه اگر همسري كه مي‌خواهيد اختيار كنيد متولد اين ماه است از حالا نصف حقوق‌تان را براي رستوران رفتن كنار بگذاري

برگرفته از گل‌آقا

به اشتراک بگذاريد

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس استفاده کنید.
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.


کد امنیتی
تازه کردن

تازه‌هاي سايت