Back شما اینجا هستید: خانه

عکس

بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

ایجاد در 30 -3443

تصاویر پیش رو برگرفته از مجله نشنال جئوگرافی می باشد که در سال 1332 از انجام اعمال حج تهیه شده است. با نگاهی به این تصاویر می توان سادگی و بی آلایشی زائران را مشاهده کرد. همچنین بخشی از تاریخ اسلام که در معماری و دیگر ابنیه مذهبی موجود در این شهرها بود، به عنوان گوشه ای از سیر تحولات اسلام بود که امروزه بسیاری از این آثار تخریب شده است.

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت ، به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته ، به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی می کرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.  عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله ی نجابت نگاه کنند.

بلافاصله پس ازفستیوال ابوظبی  و در پی انتشار عکسی از گلشیفته فراهانی در کنار یک مرد عرب وب سایت های مختلف در فضای مجازی با تیتر هایی چون ” گلشیفته فراهانی در آغوش امیر عرب” ، “گلشیفته اینبار در آغوش یک عرب” ، ” جشنواره فیلم ضد ایرانی و گلشیفته فراهانی در بغل امیر عرب” جنجال آفریدند و واکنش تند عده ایی از مخاطبان جامعه مجازی را نیز به همراه داشت.

عکسهای جالب و متفاوت از رفتارهای عجیب حیوانات

ایجاد در 09 ارديبهشت 1392

خزترین عکسهای پروفایل فیسبوک

عکسهای دیدنی و خبرهای کوتاه از سراسر دنیا

چشم اندازهای زیبا و بی نظیر+ والپیپرهای عکس طبیعت

ایجاد در 11 ارديبهشت 1392

آیا عکس‌ها همیشه باید مفاهیمی عینی را منتقل کنند یا می توان با ترکیب عناصری فانتزی بینندگان را به دنیایی متفاوت برد؟ اریک جوهانسن شانس خودش را آزمایش کرده است.
اریک جوهانسن یک دانش آموخته کامپیوتر است که چهارسالی است به عکاسی و تصویر سازی حرفه ای می پردازد. تصاویری که او به مخاطب انتقال می دهد دنیایی را پیش روی وی عرضه می کند که واقعی نیست اما تماشایی به نظر می رسد.

کشف دوباره جاذبه‌های تاریخی ایران با تکنیک عجیب عکاسی پانوراما

امید جعفرنژاد از معماری اماکن تاریخی مختلف ایران، عکس‌های پانورامای دیدنی تهیه کرده است. برخی از عکس‌های این مجموعه از کنار هم قرار دادن بیش از ۷۰ عکس به دست آمده است. پوشش نماهای بسیار باز از ویژگی عکس‌های پانوراماست.

ایجاد در 17 ارديبهشت 1392

آثاری که در زیر مشاهده می کنید فراتر از منطق هستند که در پشت عناصر هنری مستتر شده اند. هنرمندان سبک سورآل دیجیتالی از ابزارهای مدرن و پیشرفته ای استفاده می کنند که به این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا بتوانند ایده های خود را فراتر از آنچه در واقعیت وجود دارد به تصویر بشکند.

ایجاد در 17 ارديبهشت 1392

عکسهای بامزه از شوخی های ارتشی

شانس دیدن این عکسهای زیبا را از دست ندهید

عکسهای فوق العاده زیبا از حشرات با عکاسی ماکرو

ایجاد در 24 ارديبهشت 1392

  این جا آبدارخانه یک شرکت خصوصی است و این هم یک دستور اداری به کارکنان شرکت. دستوری که همه موظفند آن را اجرا کنند.